Neden Farmasi

Network sistem birçok kişinin alışık olmadığı, kabullenmediği bir sistemdir. Bu da aslında, network sistemi çok fazla bilmediklerinden kaynaklanmaktadır.

Network marketing sistemi ile firmaların ürünleri, kaliteli ve uygun fiyatla, katalogdan satışa sunulmaktadır.

Birçok kişinin ek iş olarak tercih ettiği, kazanırken kazandırmasıyla dikkat çektiği, hedefleri, çizgisi, ekip işi olmasıyla, birçok kişiye çok paralar kazandırmıştır.

 

 

Kozmetik firmaları arasında olan Farmasi, kaliteli ve bitkisel ürünleri ile network marketing sistem ile çalışmaktadır.

Neden Farmasi? Sorusunun cevabı çok basittir.Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, Türk malı, tamamen bitkisel olan ürünleri çok uygun fiyata katalogdan satışa sunmaktadır. Altınıza yaptığınız üyelerle beraber ekip olarak kazanırsınız.Bacası olmayan bir fabrika olması ile Farmasi, doğa, insan ve hayvan sağlığını korumaya yönelik üretim gerçekleştirmektedir.

Neden Network Marketing?

Network marketing sistemle, sıra dışı kazançlar elde edebilirsiniz. Üyelerinin kazancı sayesinde, sizde ayrıca kazanabilirsiniz. Prim kazanarak, katlamalı bir kazanç elde edebilirsiniz.Kendin kazanırken, üstündekini de kazandırıyorsun. Piramit gibi düşün.Sunum yaparak, anlatarak, kazanıyorsun. Kendine koyduğun, belirlediğin hedeflerle, kariyerinde yükselebiliyor, yüksek miktarda paralar kazanabiliyorsun.Davet, sunum, üye yapma, satış, takip gibi basamakları aşarak, görevleri yaparak, özgürce çalışıyorsun. katalog satışlarından elde edilen kar ve grupla yapılan satışlardan gelen primlerle çok kazanma şansı elde ediyorsun. İşini ciddiye alarak, kendine bir kota ve sistem belirleyip, çalışma zamanlarını ve mekanlarını ayarlayıp, bu doğrultuda çalışarak, kazanamayacağın hiç bir şey yok. Network sistemi yapabilir miyim?Çalışıyorum ama olmuyor, diyor musun? Nasıl anlatayım? Nasıl üye yapayım? gibi birçok soru sorabilirsin. Eğitimlerle, sorarak, çalışarak, pes etmeyerek hep daha fazlasını isteyerek her şey olur.

Niçin Network Marketing?

Network marketing sistemde, çalışma zamanları sana bağlıdır. Kendine göre belirlersin. Katalog ürününü ucuza mal eder ve karla satarsın. Eğitim ve bilgiyi, seni davet eden, konuyu sana anlatan kişiden öğrenirsin, yani bir deneyime gerek yoktur bu sistemde. Herkes rahatlıkla yapabilir. Kazancın sana bağlıdır.

Senin çalışma sistemine, belirlediğin çalışma prensibine, azmine bağlıdır yani. Ne kadar çok kişi bu işe dahil edersen, o kadar çok kazanma şansın vardır. Hem dahil ettiğin kişiler kazanır hem de sen kazanırsın.

Öğrendiklerini, gördüklerini, seminerlerde ve toplantılarda aldığın eğitimi uygulayabiliyorsan, iletişimin kuvvetli ise, network marketing sistemde çalışmana engel olan nedir?

Kendi işini yapıyorsun, sermaye yok, risk sıfır. Kariyer ve kazançta ise, sınır yok.  Bu yüzden Network yapmalısın.
Farmasi, eşsiz kazanç planı ile network marketings ektöründe emeğe en fazla karşılı veren firmadır. Siz de bu kazançlı sistem ile evden kendi işinizi sıfır sermaye ile yapabilirsiniz.